Вхід для дилерів
Про компанію
Продукція

Продукція

Шпалери від фабрики «ЕДЕМ» – визнаний бренд, відомий як в Україні, так і за кордоном! Важливою заслугою компанії можна вважати гармонійне поєднання традицій і новаторства, вміння йти в ногу з часом, вловлюючи найкращі його віяння. Можливо, саме це і призвело бренди ТМ «VERSAILLES®» і ТМ «STATUS®» не просто до популярності, але й до всесвітнього визнання: близько 65 % продукції фабрики йде на експорт і знаходить свого споживача в багатьох країнах світу. Географія ринків збуту фабрики більш ніж обширна й охоплює 30 країн як ближнього, так і дальнього зарубіжжя.

Бути кращими у своїй справі – філософія роботи компанії!

Обладнання

Обладнання

Завдяки новітнім європейським технологіям вінілові шпалери «ЕДЕМ» відрізняються цікавими фактурами і можуть імітувати найрізноманітніші поверхні з максимальною натуралістичністю. Цьому сприяє сучасне обладнання провідних фірм Німеччини і Великобританії, що дозволяє друкувати шпалери як методом спіненого вінілу, так і методом тиснення. На фабриці налагоджено власне виробництво пластизолів, які дозволяють реалізувати всі творчі ідеї дизайнерів і технологів, створювати сучасні стильні шпалери. Стовідсоткову повторюваність кожного виробленого артикулу гарантує дозаторна установка голландської фірми «Gemini». Крім того, для забезпечення точності дозування водних фарб, забезпечення високої якості поверхні в обох виробничих цехах ефективно працюють дозаторні установки для водних систем «Colorsat compast».

Збут

Збут

Оцінити продукцію шпалерної фабрики «ЕДЕМ» можуть покупці не тільки у всіх областях України, а й в 30 країнах ближнього і дальнього зарубіжжя. Шпалери ТМ «VERSAILLES®» і ТМ «STATUS®» відповідають найсучаснішим технологічним вимогам у дизайні інтер'єру. Різноманіття видів шпалер – асортимент продукції складає понад 1000 артикулів, висока якість продукції, що виробляється, цікаві дизайнерські рішення, конкурентоспроможність і доступність товару у співвідношенні ціна-якість дозволяють підприємству задовольнити попит споживачів з різними смаковими уподобаннями та вимогами до властивостей шпалер, що обираються.

Продукція фабрики «ЕДЕМ» – це оптимальне поєднання прийнятної ціни й високої якості.

Кабінет дилера знаходиться у розробці

Восстановить пароль

Неправильный имейл
На указанный email было выслано письмо со ссылкой для восстановления пароля.