Вхід для дилерів
Нагороди

Шпалерна фабрика «ЕДЕМ» постійно бере участь у різних спеціалізованих виставках і конкурсах. З 2002 року компанія неодноразово підтверджувала високу якість продукції та менеджменту, як на українському, так і на європейському рівнях. Призи та дипломи від організаторів міжнародних виставок приємно прикрашають колекцію нагород підприємства.

НАГОРОДИ Й ДОСЯГНЕННЯ ШПАЛЕРНОЇ ФАБРИКИ «ЕДЕМ»:

ЗАТ «ЕДЕМ» – член Міжнародної асоціації виробників шпалер I.G.I. з 2003 р.; член Української асоціації якості; член «Клубу лідерів якості України» з 2002 року; член «Клубу лідерів якості країн Центральної та Східної Європи» з 2008 року.

  • Неодноразовий переможець Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України».
  • Переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий вітчизняний товар 2006 року» з присвоєнням статусу «Виробник найкращих вітчизняних товарів 2006 року».
  • Неодноразовий переможець Українського національного конкурсу якості за Моделлю досконалості EFQM і володар національної нагороди «За найвищу якість».
  • Абсолютний переможець Всеукраїнського конкурсу якості «Чемпіон чемпіонів з якості 10-річчя (1996–2005)».
  • Неодноразовий володар сертифіката EFQM «Визнання досконалості в Європі-5*».
  • Абсолютний переможець 1-го Міжнародного турніру з якості країн Центральної та Східної Європи «Відкритий кубок УАК» (2005).

У шпалеродрукарській промисловості підприємство «ЕДЕМ» – перше й поки що єдине, яке відзначене такими високими нагородами і почесними званнями.

Кабінет дилера знаходиться у розробці

Восстановить пароль

Неправильный имейл
На указанный email было выслано письмо со ссылкой для восстановления пароля.