Вхід для дилерів
Екологія

Кожен етап виробництва підтримує концепцію щодо захисту навколишнього середовища і безпеки виробництва. Ми використовуємо тільки високоякісну й екологічно чисту сировину від найбільших світових постачальників з Фінляндії, Бельгії та Німеччини, яка відповідає програмі REACH Європейського Союзу. Основу шпалер становить папір і флізелін, виготовлені виключно з відновлюваних лісів господарств, які раціонально використовують ресурси і пройшли сертифікацію FSC, PEFC.

Завдяки модернізації виробництва на підприємстві дотримується виняткова ефективність використання природних ресурсів і сировини, про що свідчить зменшення середніх показників споживання енергії та утворення відходів при виробництві одного рулону шпалер. Піклуючись про захист навколишнього середовища, підприємство встановило інноваційні очисні системи для газів, що відходять, які на 99,8 % очищають їх від шкідливих органічних летких сполук.

Екологічна безпека продукції підтверджена Санітарною Службою України, а також протоколами випробувань міжнародною асоціацією шпалеровиробників I.G.I. на підставі результатів незалежних випробувальних лабораторій Німеччини. Кожен рулон шпалер «ЕДЕМ» маркується знаком I.G.I., який позначає відповідність продукції європейським нормам якості й безпеки.

Кабінет дилера знаходиться у розробці

Восстановить пароль

Неправильный имейл
На указанный email было выслано письмо со ссылкой для восстановления пароля.