Вхід для дилерів
ОБЕРІТЬ КОЛІР ПРАВИЛЬНО

Колірне рішення інтер'єра – справа смаку. Але пам’ятайте, що 60 % реакцій людини на різні ситуації засновані на кольорі. Пофарбуйте свою кухню у блакитний колір і ви рідше відкриватиме холодильник. Бажаєте, щоб дитина краще вчилася, – зробіть стіни його кімнати жовтими. Одні кольори заспокоюють око й душу, інші – надають відчуття радості, треті – чи ледве не фізичний дискомфорт.

Отже від правильного вибору кольору багато у чому залежать затишок і комфорт Вашої оселі.

КОЛІРНЕ РІШЕННЯ ІНТЕР'ЄРА

ЧЕРВОНИЙ колір підвищує внутрішню енергію, сексуальність, підсилює кровообіг і обмін речовин. Древні римляні пов'язували з червоним силу й владу, а китайці вважали цей колір символом довголіття.

Червоний колір створює відчуття тепла, робить інтер'єр ефектним. Але приміщення, вирішене у червоних тонах, виглядатиме менше й нижче. Цей колір доречний там, де проходить найбільш активне життя родини.

БЛАКИТНИЙ колір – колір неба й повітря, прохолоди й простору. Він заспокоює, розслаблює, створює романтичний настрой. Можна обрати ніжно-блакитний колір як основний тон для стін спальні. Гарний блакитний й в офісі, особливо у тій кімнаті, де часто сперечаються й конфліктують.

СИНІЙ – строгий і таємничий колір глибини моря й нескінченності неба. На рівні фізіології він діє заспокійливо, але у великій кількості може призвести до депресії.

Присутність синього в інтер'єрі завжди надає кімнаті вишуканість і шляхетність. В оформленні квартир психологи рекомендують синій колір для спальні.

Строгість цього кольору врівноважують теплими тонами: червоний надає інтер'єру виразність, жовтий – свіжість, а персиковий – розкіш та елегантність. У поєднанні з жовтим і червоним синій підходить для оформлення дитячих кімнат.

ЖОВТИЙ – колір сонця й гарного настрою. Він надає людині сили, допомагає позбутися млявості й сонливості. Крім того, жовтий колір підвищує концентрацію уваги й буде дуже доречним всюди, де йде навчання.

Якщо у Вашу кімнату сонце заглядає рідко, теплий жовтий колір в інтер'єрі зробить її більш «веселою».

ЖОВТОГАРЯЧИЙ колір асоціюється з золотавим апельсином й означає теплоту, бадьорість і радість. Цей колір допомагає перемогти утому, нудьгу, непевність і тривогу.

Тим, хто підданий депресії, обираючи основний колір для вітальні, найкраще зупинитися на жовтогарячому та його відтінках. У жовтогарячих тонах особливо добре оформити інтер'єр холодної північної кімнати.

ЗЕЛЕНИЙ колір – символ вічно живої природи, життєвої сили, свіжості, умиротворення. Він діє заспокійливо, корисний і для очей, і для душі. Ідеальний колір для місць відпочинку. Найкраще він виглядає на стінах у сонячній кімнаті.

ФІОЛЕТОВИЙ колір підсилює інтуїцію, нормалізує стан лімфатичної системи, допомагає у разі мігреней, але у той же час несе у собі щось хворобливе й сумне. У житлових приміщеннях цей колір краще використовувати у розведеному, світло-бузковому вигляді: глибокі й яскраві його відтінки стомлюють.

БІЛИЙ колір полюбляють усі. Це колір свіжості, чистоти, прохолоди. Він асоціюється з бадьорістю, здоров'ям. У невеликих погано освітлених приміщеннях білий колір просто незамінний.

СІРИЙ – колір шляхетності. Він допомагає створити в оселі приємну атмосферу. Він буває м'яким і строгим, затишним і класичним. Відтінки сірого кольору надають відчуття великого простору.

КОРИЧНЕВИЙ колір налаштовує на дружелюбність і товариськість, а також свідчить про стабільність і практичність хазяїна кімнати, вирішеної у цьому кольорі. Якщо в інтер'єрі переважають коричневі тони, Ви будете почувати себе захищеними.

БЕЖЕВИЙ, ПІСКОВИЙ, КОЛІР СЛОНОВОЇ КІСТКИ – м'які, нейтральні відтінки наповнюють приміщення відчуттям світла й великого простору, створюють атмосферу гармонії й закінченості. Одна з головних переваг цих відтінків – інтелігентність й елегантність.

Корисні поради щодо вибору шпалер

Підбираючи шпалери, враховуйте стиль і колір меблів, фоном для яких ці шпалери служитимуть. Якщо для вас важливіше підкреслити в інтер'єрі меблі й аксесуари, краще віддати перевагу шпалерам нейтральних відтінків: однотонним або з тисненням. Якщо ж акцент на меблях робити не хочеться, можна поекспериментувати з цікавими декорами на шпалерах. Також можна підбирати шпалери так, щоб їхнє оздоблення комбінувалось за кольором з основними деталями інтер'єра.

Якщо у кімнаті яскраве підлогове покриття, підбирайте шпалери таким чином, щоб верхній бордюр на шпалерах відповідав колірному тону підлоги.

Ми живемо у різнокольоровому світі, і колір впливає на нас. Він створює настрій і допомагає зробити наше життя більш гармонійним.


Насолоджуйтеся святом кольору і хай щастить!

 

 

Кабінет дилера знаходиться у розробці

Восстановить пароль

Неправильный имейл
На указанный email было выслано письмо со ссылкой для восстановления пароля.